Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altay’da, Arda Gezer gelişmesi yaşanıyor. İzmir ekininin altyapısından yetişen ve sezon sonu bitecek olan sözleşmesini uzatmaması nedeniyle kadro dışı kalan 20 yaşındaki oyuncu, siyah-beyazlı kulüple gerçekleştirilen görüşmede olumlu sonuç çıkınca 3 yıllık sözleşmeye imza attı. Ayrıca orta saha oyuncusunun bugün yapılan antrenmanda takımla birlikte çalışmalara da başladığı öğrenildi.
![](https://artvindenhaberler.com/wp-content/uploads/2023/02/altayda-arda-gezer-geri-dondu-cVkBiRn6.jpg)